Gratis Aanmelden

Geile bejaarde wil zoekt date

Marthasex (72)

Goedendag. Ik ben Martha. Leuk je te ontmoeten. Hoe heet jij? Ik ben 67 jaar en jij? Ik zoek een man die mij beter wil leren kennen en die met mij een spannende tijd wil beleven. Ik ben vrijgezel en ik heb zin om weer te genieten van het leven. Snap je wat ik bedoel? Ik hoop het. Want dan kunnen we misschien wel eens een heel leuke tijd met elkaar beleven. Begrijp je? Ik wacht op je email...

Maak contact met haar
  1. Naam: Marthasex
  2. Leeftijd: 72 Jaar
  3. Woonplaats: Epe
  4. Provincie: Gelderland
  5. Land: België
  6. Geslacht: Vrouw
  7. Oogkleur: Groen
  8. Haarkleur: Grijs
  9. Roken: Soms
  10. Geschoren: Getrimd
  11. Sextoys: Ja
  12. Dominant: Nee
  13. Onderdanig: Ja
  14. Webcam: Nee
  15. Trekt af: Ja
  16. Lingerie: Nee
  17. Facials: Ja
  18. Zoenen: Nee
Geile bejaarde Marthasex van 72 uit , Gelderland wil zoekt date
Annemarie_h (73)
★★★★☆
Ik ben vele jaren weduwe en het gaat eigenlijk wel prima met me, dus ik op aanraden van mijn kleinzoon een profiel aangemaakt op deze website, want ik zou graag weer in contact willen komen met mannen die zin hebben om met mij te vrijen. Ook jongere mannen zijn welkom. Ik ben 72 jaar en niet kieskeurig, Ik wil alleen geen dieven en criminelen. Als je dat niet bent, dan ben je welkom. Ik wacht op je. Groet, Annemarie
Mature bejaarde (73) verwennen
Schipperskwartier (65)
★★★★☆
Dag mannen, mijn naam is Lenie en ik kom uit Antwerpen. Ik ben opzoek naar spannend contact hier. Hebt ge een plezant idee? Ik sta ervoor open. Stuur me maar een persoonlijk bericht, ik kijk het regelmatig na. Tot later, dikke kus
Geile granny (65) daten
Leonie_wil_neuken (54)
★★★★☆
Hi, ik ben Leonie, word je al opgewonden van mijn foto? Wil je eens lekker met me komen vrijen? Heb je zin in een rijpe mollige vrouw? En woon je niet al ver van Zeeland af? Nou, dan zit je hier goed! Want dan kun je contact opnemen met mij en me wat meer over jezelf vertellen. Ik ben dan wel benieuwd geworden met wie ik eventueel straks lekker naakt op bed kan liggen en die me dan een fijne massage gaat geven ;-)
Mooie dame (54) daten
Monica_Dijkstra (73)
★★★★☆
Ik ben al bijna mijn hele leven bezig met erotiek en SM. Ondanks mijn hoge leeftijd kan ik er geen genoeg van krijgen. Ik zoek nog steeds naar nieuwe mannen en vrouwen die zin hebben om spannende spelletjes met me te spelen. Gelieve slechts te reageren als je serieuze intenties hebt, want ik heb al verschillende spottende reacties gehad. Wie respectvol reageert, krijgt ook een respectvol antwoord terug.
Sexy bejaarde (73) contact
Gwen4 (53)
★★★★☆
Vrijgezelle meid uit Nieuwerkerk is op zoek naar: een zelfverzekerde man die veel ervaring heeft met seks!! Verder heb ik niet veel eisen hoor.. als je maar geen rare fetishen hebt want daar hou ik dus niet zo van.. zoals plas of poepseks.. dat is niks vind ik dus daar wil ik ook niet mee in aanraking komen.. verder gewoon een beetje leuk en normaal/fatsoenlijk houden en dan ben ik al snel tevreé.. xx kussies
Rijpe dame (53) zoekt jongen
Gehuwd56behoeftig (62)
★★★★☆
Hier een oproep van een hele normale vrouw van 56 jaar. Ik ben al 29 jaar gelukkig getrouwd met mijn man en we wonen samen al ons hele huwelijk in bergen op zoom. We hebben een goed huwelijk, weinig ruzie, beide een baan en in de avonduren lezen we een boek, kijken tv of leggen een spelletje kaart. Eigenlijk niks om te klagen zou je misschien denken, maar wat bijna helemaal uitblijft in ons huwelijk is de sex. Mijn man heeft moeite met het krijgen van een erectie en hij zegt dat het niet erg is om op die leeftijd minder of niet aan sex te doen. Ik vind dit grote onzin en merk dat ik de behoefte heb, niet altijd maar zo nu en dan vind ik toch zeker prettig. Als wij 2 keer per jaar sex hebben, dan houdt het op. Ik zit letterlijk vast.. Daarom hoop ik een man te vinden die dit herkent en misschien zelf ook de behoefte heeft eens intiem te zijn. Uiteraard discreet, ik wil mijn huwelijk niet op het spel zetten. Kun jij je vinden in wat ik beschrijf en zou je met mij in contact willen komen? Bel me op 06******** of e-mail: *************** of stuur me een privé bericht. Ik zal altijd de moeite nemen te antwoorden.
Ervaren granny (62) wil sexdate
Babet
★★★★★★★★★★
Mijn printer is voor de zoveelste keer kapot. Ik snap er niets van en de helpdesk is onbereikbaar. Ik ben bereid mezelf te geven aan degene die de oplossing heeft.
Printer repareren (Klus van 1 uur)
Lea
★★★★★★★★★☆
Mijn dak lekt... wie komt mij gratis helpen? Nou ja, gratis... misschien dat mijn foto je een klein idee geeft wat betreft de vergoeding die ik petto heb?
Lek repareren (Klus van 4 uur)
Karolien
★★★★★★★★★☆
Ik zoek iemand die drie weken op mijn poes kan passen. Ik heb geen geld voor een vergoeding, maar het leek me leuk om je dan in natura te belonen :) Wat vind jij daarvan?
Huisdier verzorgen (Klus van 4 uur)
Jolijn
★★★★★★★★★★
Ik heb de kracht niet om grote eikenhouten kast van de ene kant naar de andere kant van de kamer te verplaatsen. Wie het voor me doet zal ik in natura belonen. (Eén persoon graag)
Verplaatsen meubel (Klus van 1 uur)
© 2026 Mature Sexdates